poznaj nas!

piper

Przyjechała do nas z gorącego Teksasu z wielką energią i miłością do nauczania! Przez wiele lat prowadziła zajęcia z najmłodszymi w Stanach Zjednoczonych, a ostatnio przeprowadziła się do Polski, żeby przekazywać swoją wiedzę uczniom The Dream. Piper w wolnym czasie uwielbia biegać, a w ostatnim roku przebiegła nawet swój pierwszy maraton! Jej ukochanym miejscem na ziemii jest Edynburg, w którym zakochała się, kiedy tam mieszkała. Jej ulubionym serialem jest „Sukcesja”, a filmem – „Duma i Uprzedzenie”. Piper kocha meksykańskie jedzenie, a w szczególności Tacos!

marysia

Oto Marysia, absolwentka lingwistyki stosowanej na Uniwersytecie w Lublinie i główny CEO The Dream Kids. Marysia zawsze kochała dzieci i marzyła o posiadaniu własnej szkoły językowej i kilka lat temu jej marzenie się spełniło, dosłownie, bo powstało The Dream Kids! Oprócz zdolności językowych Marysia posiada również wspaniałe zdolności organizacyjne i muzyczne, ponieważ gra na skrzypcach. Ponadto, tworzy wspaniałe piosenki do programu TDK! 

Natalia

Natalia to wulkan energii i niezwykle towarzyska osoba, która każdego zarazi miłością do języka angielskiego. Niewielu z Was wie, że Natalia jest również graficzką i stworzyła przepiękne grafiki dla The Dream Kids i The Dream Teens! Natalia pracuje również nad programem nauczania TDT i stara się urozmaicić dla Was zajęcia, aby były jednocześnie ciekawe, angażujące i efektywne. Natalia kocha również książki i w wolnych chwilach prowadzi swój kanał na YouTubie, na którym dzieli się nowymi odkryciami literackimi. Zapraszamy na zajęcia z Natalią już od września!

poznaj nas!

Janek, to człowiek – orkiestra! Zajmuje się w Dream Kids organizacją pracy lektorów, programem nauczania i przede wszystkim kontaktem z Wami! Jeżeli chcecie dowiedzieć się czegoś więcej o zajęciach, to możecie do niego śmiało zadzwonić i w szczegółach odpowie na wszelkie pytania. Janek jest współtwórcą szkoły i jego niezmiennym pragnieniem jest rozwijanie The Dream Kids na wielu polach, aby zajęcia były jak najbardziej efektyne. Pracuje czasem zdalnie, a czasem w terenie (szczególnie we wrześniu!), w zależności od potrzeb danego okresu. Jedno jest pewne – na pewno będzie pierwszą osobą, z którą porozmawiacie!